Price: ₹72
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Rectangular |
| Features | Double Side |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Black |
| Type | Hair Edge Brush |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Length | 7.1 in |
| Width | 0.9 in |
| Height | 0.8 in |
| SKU | sbhair18210531625 |
Brand Name: WANMEI
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/WANMEI-sc-0142053787.html
Quality: 8784271 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.